1 / 20

Office, 186 m²

55,800 UAH per month  •  0% agent-fee

Kiev, Dnіprovskiy, Bereznyakovskaya, 29   •  On map
55,800 UAH

Agent: Юрий Новиков

Agency 'Левобережка'
Area186 m²

Без % Оренда офісу 186 м2, вул. Березняківська, 1 поверх, фасад

Без % Здам офіс, оренда 186 м2, вул. Березняківська 29

Оренда офісу в Дніпровському районі, Березняки

Нежитловий фонд, 1 поверх, окремий блок

Офісний центр, площа 186 кв. м, 6 кабінетів

Окремий блок, кухня, серверна, кондиціонери

Офісний ремонт, комп'ютерна розводка по кабінетах

Охоронна та пожежна сигналізація, пропускна система

Розвинена інфраструктура, магазини, супермаркет

Відмінна транспортна розв'язка, м. Осокорки, м. Лівобережна

Ціна за 1 кв. м 300 грн/м2 + комунальні. Здає юр. особа з Пдв

Прямий договір оренди від власника

Вартість оренди 55 800 грн. Юрій

P. S. Інші варіанти по Лівому Березі на Levobereshka. kiev. ua

PositionBusiness center
Object typeOffice
Front entranceYes
Add Id792834
Add date22.12.2025
Renewal date12.05.2026